להתחברות

קהילה צומחת

עמדות פתיחה

sources

סיכום 22.9

השנה החדשה בפתח,

כיצד ניצור שיח עמוק ומשמעותי לחברי הקהילה על השנה שחלפה ועל השנה הקרבה…?

ננסה הן במקורות והן בעזרתכם להעלות רעיונות להעשרה….

 • עורך

  עוד רגע מתחילה שנה חדשה... ממש מעבר לפינה... בינתיים קצת התחלות חדשות מסוג אחר... נחיתה על פלוטו....   המשך יום… עוד רגע מתחילה שנה חדשה... ממש מעבר לפינה... בינתיים קצת התחלות חדשות מסוג אחר... נחיתה על פלוטו....   המשך יום מוצלח   (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  רגע אחרי הצום.... משהו לפתוח את הראש ...שוב....   שבוע מוצלח רגע אחרי הצום.... משהו לפתוח את הראש ...שוב....   שבוע מוצלח (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  שלום לכולם ואחרי החגים שמח!   התחדשנו!!! האתר מלא תוכן חדש, קצת ארגנו דברים מחדש ואתם מוזמנים להסתובב ל=ולקבל רעיונות… שלום לכולם ואחרי החגים שמח!   התחדשנו!!! האתר מלא תוכן חדש, קצת ארגנו דברים מחדש ואתם מוזמנים להסתובב ל=ולקבל רעיונות חדשים הן לשנה החדשה כמו הרעיון הזה.... ובשבועות הקרובים ב"ה כל הסוגיות יתחדשו ויתווספו לנו נושאים חדשים..כמו זה למשל...   כמו כן בקרוב תקבלו הודעה על הכנס הבא עלינו לטובה בסוף דצמבר.. פרטים תאריך ומיקום יגיעו אליכם..   אז שגרה ברוכה וסיור נעים באתר כל טוב שנה מופלאה מלאת צמיחה שגשוג ואושר תמר נ.ב היום קיימות בארץ כ 90 קהילות! אשרינו! (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  שלום לכולם ואחרי החגים שמח! התחדשנו!!! האתר מלא תוכן חדש, קצת ארגנו דברים מחדש ואתם מוזמנים להסתובב ל=ולקבל רעיונות חדשים… שלום לכולם ואחרי החגים שמח! התחדשנו!!! האתר מלא תוכן חדש, קצת ארגנו דברים מחדש ואתם מוזמנים להסתובב ל=ולקבל רעיונות חדשים הן לשנה החדשה כמו הרעיון הזה.... ובשבועות הקרובים ב"ה כל הסוגיות יתחדשו ויתווספו לנו נושאים חדשים..כמו זה למשל... כמו כן בקרוב תקבלו הודעה על הכנס הבא עלינו לטובה בסוף דצמבר.. פרטים תאריך ומיקום יגיעו אליכם.. אז שגרה ברוכה וסיור נעים באתר כל טוב שנה מופלאה מלאת צמיחה שגשוג ואושר תמר (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  אמנם לא ראש השנה אבל חג!   שיהיה חג של אור אושר ואהבה. מצרפת קישור  לברכות שאפשר לשלוח דרך האינטרנט.… אמנם לא ראש השנה אבל חג!   שיהיה חג של אור אושר ואהבה. מצרפת קישור  לברכות שאפשר לשלוח דרך האינטרנט. שולחת אחת כזו לכל אחד ואחת מכן. תודה על האור המופלא שאתם מאירים כל יום בחיי הדיירים. אתם הנס בהתגלמותו   תודה ושכל הנפלאות הוניסים שתרצו יתממשו בחייכם. אמן (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  חברים יקרים,     שנת הלימודים הינה תחילתה של תקופה, גם לאלו שילדיהם כבר מגדלים נכדים.   מצרפת כאן סיפור… חברים יקרים,     שנת הלימודים הינה תחילתה של תקופה, גם לאלו שילדיהם כבר מגדלים נכדים.   מצרפת כאן סיפור מקסים על חוכמה וחוכמת חיים , שנזכה כולנו השנה, קטנים כגדולים להוסיף חוכמה , דעת והבנה לחיינו ולחיי האהובים עלינו.   שאו ברכה תמר (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  שבוע טוב לכולם!     אוטוטו מתחילה שנה חדשה. אני שמחה להזמינכם לסייר באתר לשמוע על קבלת החלטות ולקורא סיפורים מעוררי… שבוע טוב לכולם!     אוטוטו מתחילה שנה חדשה. אני שמחה להזמינכם לסייר באתר לשמוע על קבלת החלטות ולקורא סיפורים מעוררי השראה     בנוסף אני רוצה לבשר כי שוב לקראת החורף- דצמבר ינואר יהיה לנו כנס!!!   הפעם אנו מכינים לכם משהו יוצא מן הכלל! מלא כל טוב! היכנו היכונו!     שתהיה שנה של אושר צמיחה והתפתחות. המשיכו להאמין בעצמכם, בדיירים, בצוות ובקשר המופלא הזה...   שאו ברכה תמר (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  צהריים טובים ראשית ברצוני להתנצל- לאחרונה היו כמה שיבושים באתר שלנו על כן חלק מהמיילים שנשלחו לא הגיעו אליכם וכן… צהריים טובים ראשית ברצוני להתנצל- לאחרונה היו כמה שיבושים באתר שלנו על כן חלק מהמיילים שנשלחו לא הגיעו אליכם וכן הגיעו אליכם מילים לא ברורים- כולי תקווה כי בעיה זו מאחורינו... שמחה להזכיר לכם את הסוגיה שלנו על שנה חדשה, דיונים על שגרה והתחדשות, על החלטות וסליחה ועוד רבים וטובים, בנוסף שמחה לשתף אתכם כאן בקישור להרצאות מרתקות מהכנס האחרון של אשל. יום שמח ותחילת שנה מבורכת ופוריה. תמר (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  שנה חדשה עומדת בפתח.   את השנה הזו אני רוצה לשים בדגש על קשרים אישיים.         "קשרים… שנה חדשה עומדת בפתח.   את השנה הזו אני רוצה לשים בדגש על קשרים אישיים.         "קשרים עם חברים תורמים לבריאותנו אולי אפילו יותר מקשרי משפחה. מטרתו של ד"ר וויליאם ג'. צ'ופיק, הפסיכולוג שהוביל את המחקר, הייתה לבחון כיצד עוצמת החברות ואיכותה משפיעות על בריאותו של אדם לאורך חיים שלמים. הוא בחן שתי השפעות של קשרי משפחה וחברויות בקרב מבוגרים: כמה תמיכה כל סוג של קשר העניק להם, וכמה מתח חברים ומשפחה הוסיפו לחייהם. עוד הוא בדק את הקורלציה בין בריאותם של המשתתפים במחקר ובין הערך שייחסו למשפחה ולחברים. הממצא המעניין בהקשר שלנו היה שככל שגילו של הנבדק היה מתקדם יותר, עלה ערכן של חברויות עמוקות ואיכותיות בשמירה על בריאותו. קשרי משפחה הדוקים, לעומת זאת, לא נמצאו כמנבאים את רמת הבריאות. המשמעות היא שעם השנים החברים הטובים שלנו עשויים להיות חשובים יותר לאיכות חיינו, אפילו יותר ממשפחה. אחת הסיבות לכך היא אמרה נוספת – משפחה לא בוחרים. חברים, לעומת זאת, דווקא כן. "         מאחלת לכם שנה של חברות, קהילה ותנופה. (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  חג שמח!  שימו לב כי התחלף הסרטון השבועי שלנו ויחד איתו מוסיפה כמה סרטונים מעוררי השראה לכולנו.  ללמוד מחוכמתם של… חג שמח!  שימו לב כי התחלף הסרטון השבועי שלנו ויחד איתו מוסיפה כמה סרטונים מעוררי השראה לכולנו.  ללמוד מחוכמתם של אחרים...ושמחת בחגך! (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  בדיקה בדיקה (צפיה בדעה במקור)

מקורות עיקריים