להתחברות

קהילה צומחת

עמדות פתיחה

sources

סיכום 3.2.15

" הבת שלי לא מגיעה לבקר אותי מספיק, את כל החיים שלי הקדשתי לילדים והם, בשלהם,
בדור הקודם זה לא היה קורה…"
" אבל גברת לוי, הבת שלך מגיעה לפה שלוש פעמים בשבוע לפחות"
" עדיין… למה לא לקחה אותי אליה הבית? הא?"

 • תמר דשבסקי

  , ט"ו בשבט שמח לכולם. כי האדם עץ השדה.... לכל אחד יש את השורשים שלו , ממנו הוא יונק כוח… ,

  ט"ו בשבט שמח לכולם. כי האדם עץ השדה.... לכל אחד יש את השורשים שלו , ממנו הוא יונק כוח והמשכיות... אך מה עם הקשיים? מה מצפים ממנו אותם שורשים? ואיך לפעמים מתמודדים עם ציפיות גבוהות ולא ממומשות...

  נשמח לשמוע את דעתכם על הסרטון המצורף פה דף הראשי...

  וכמובן נשמח לרעיונות למקורות נוספים....

  חג נפלא 

  המשיכו לצמוח בקהילה, לפרוח ולשלוח ענפים גבוה ככל שניתן.

  מקווה לשמוע מכם

  תמר

    (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  ,  משהו קטן עבורכם- מפתחי הקהילות שלנו אפשר לומר שזהו המשך טבעי להרצאה של ד"ר אייזן... שימו לב לשמחת החייים… ,

   משהו קטן עבורכם- מפתחי הקהילות שלנו

  אפשר לומר שזהו המשך טבעי להרצאה של ד"ר אייזן...

  שימו לב לשמחת החייים המוצג בסרט...

  יום מקסים!

  (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  , יום שני שמח לכולן, איך עבר חג הפורים?  האם את המסיבות אתכם ארגנתם או היה שיתוף של הקהילה והדיירים?… ,

  יום שני שמח לכולן,

  איך עבר חג הפורים?

   האם את המסיבות אתכם ארגנתם או היה שיתוף של הקהילה והדיירים?

   נשמח לשמוע סיפורים מיוחדים מהחג.

  מצורף פה חומר לצפייה ומחשבה.

  שימו לב, מעלים הילוך.. בקרוב תתחילו לקבל יותר מידע ומיילים מאיתנו....

  מחכים לשמוע מכם יותר!

  בהצלחה בדרך לפסח....

  (צפיה בדעה במקור)
 • קנר שונטל

  , סרטון מרגש. מומלץ מאד שבוע מצוין , סרטון מרגש. מומלץ מאד שבוע מצוין (צפיה בדעה במקור)
 • עורך

  , אמצע שבוע טוב לכולם! פרויקט מרתק שרץ בארץ, אמהות מבוגרות שמתנדבות להיות אמהות לצעירות...  פרויקט אם לאם. מזמן שיחה… , אמצע שבוע טוב לכולם! פרויקט מרתק שרץ בארץ, אמהות מבוגרות שמתנדבות להיות אמהות לצעירות...  פרויקט אם לאם. מזמן שיחה ודיון על אימהות, בנות ומה שבינהן... המשך שבוע מעניין ולג' בעומר שמח! (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  , שבוע טוב. מצורף בזאת קישור לסרטון מרתק על נכדים וסבים עם דמנציה. שבוע מקסים לכולם. ,

  שבוע טוב. מצורף בזאת קישור לסרטון מרתק על נכדים וסבים עם דמנציה. שבוע מקסים לכולם.

  (צפיה בדעה במקור)
 • עורך

  , בהמשך להודעתה של תמר, זה הזכיר לי את הרצון העז של הדיירים לפגוש את נכדיהם, אך לא תמיד יודעים… , בהמשך להודעתה של תמר, זה הזכיר לי את הרצון העז של הדיירים לפגוש את נכדיהם, אך לא תמיד יודעים מה לעשות איתם או איך להזמין אותם כך שישמחו לבוא. הן לבית והן לבית האבות.   מצורף פה קישור למאמר עם רעיונות לנושא. נשמח לקבל גם רעיונות משלכם...   המשך יום קסום (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  שלום ובוקר טוב לכום! התגעגענו!!! האתר שלנו היה בשיפוצים אך לא נח לרגע, תוכלו להסתובב ולמצוא הרב ושאים חדשים, מאמרים… שלום ובוקר טוב לכום! התגעגענו!!! האתר שלנו היה בשיפוצים אך לא נח לרגע, תוכלו להסתובב ולמצוא הרב ושאים חדשים, מאמרים ורעיונות   מזמינים אתכם לשוב אלינו ולאתר ...   המשך יום מקסים תמר (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  שבוע טוב לכולם! השבוע נפנק במידע מהעולם הגדול. אבל הפעם יש לנו גם בקשות קטנהות.. קודם כל רישמו ביומנים- הכנס… שבוע טוב לכולם! השבוע נפנק במידע מהעולם הגדול. אבל הפעם יש לנו גם בקשות קטנהות.. קודם כל רישמו ביומנים- הכנס השנתי של קהילה צומחת יערך ב 21.1.16!! ובו הרצאות מגוונות, התאמות לצרכים מהשטח, ואפילו סרטון עבורכם מבארי ברקן..   אז להלן שתי הבקשות שלנו: 1. אם ברצונכם לשאול משהו את בארי אנא שילחו פה שאלות והוא יענה להן בכנס ( דרך וידאו) . 2. אחד המפגשים בכנס יהיה מופרד לוותיקים- מעל שנה בתוכנית ולחדשים (פחות משנה בתוכנית). נשמח לשמוע מהוותיקים נושאים לדיון שמטרידים אתכם בכדי שהמענה יהיה המדויק ביותר.   זהו, שתי משימות קצרות וקולעות עבור קהילות טובות יותר.   שבוע נפלא, מזמנים כרגיל לסייר באתר, שכל הזמן מתחדש... בברכת אושר שמחה ושפע לכולם תמר (צפיה בדעה במקור)
 • עורך

  בוקר טוב ושבוע טוב לכולם!     משהו לפתוח איתו את השבוע....   ונקודה למחשבה: האם אתם- מפתחי ומפתחות הקהילה-… בוקר טוב ושבוע טוב לכולם!     משהו לפתוח איתו את השבוע....   ונקודה למחשבה: האם אתם- מפתחי ומפתחות הקהילה- צריכים יותר מקום לוונטילציה? לאיוורו?   מישהו לחלוק איתו את הדברים שאתם סופגים ביומיום בכלל ובקהילה צומחת בפרט? נשמח לתגובות. שבוע מוצלח (צפיה בדעה במקור)
 • תמר דשבסקי

  כתבה להעלות חיוך ודיון משמעותי על הורות מאוחרת ...מאד...וכן סיפור מקסים... יום טוב ומשמעותי! נ.ב בקרוב פרטים על כנס מיוחד שלנו… כתבה להעלות חיוך ודיון משמעותי על הורות מאוחרת ...מאד...וכן סיפור מקסים... יום טוב ומשמעותי! נ.ב בקרוב פרטים על כנס מיוחד שלנו לזריזים להרשם ( הפעם כמות המקומות מוגבלת...) וכן לאלו שרוצים לקחת חלק בשינוי משמעותי ובגדילה של קהילה צומחת... פרטים בקרוב... (צפיה בדעה במקור)

מקורות עיקריים